+90 322 515 01 51 - GSM: 0.505 094 51 01

Sosyal Medyada Biz}

Altıntaş Eğitim/Danışmanlık Hizmet Vermeye Başladı

Altıntaş Eğitim/Danışmanlık Hizmet Vermeye Başladı

İlçemiz Kozan’da ilklerin öncüsü olan Altıntaş Eğitim ve Danışmanlık hizmetleri, kurucusu ve yöneticisi Emine Altıntaş’ın önderliğinde hizmet vermeye başladı.

Mesleki alanda eğitim ve danışmanlık hizmetleri verecek olan Altıntaş Eğitim ve Danışmanlık bir çok insanın kariyerinde bir dönüm noktası olacak ve başarılı yöneticiler yetiştirecek.

Bize ulaşmak için : 0.505 094 5101 numaralı telefonumuzdan ve iletisim@eminealtintas.org e-posta adresimizden geniş bilgi alabilirsiniz.

27 Haziran 2017
2.182 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM

 1. Burcu İlbeyli dedi ki:

  Hayırlı olsun Emine Hocam, inşallah herşey isteğin gibi olur. Kendi güzel, kalbi güzel hocam… 😊

 2. N,Çınar dedi ki:

  Üst düzey hizmet veren bir kuruluş,
  ,kutluyor ve başarılarının devamını diliyorum.

 3. Hacer Sağlam dedi ki:

  Öncelikle Altıntaş Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri Kurucusu Sayın Hocam Emine Altıntaş Hanımefendiye saygı ve teşekkürlerimi sunarım.Kendilerinin Kozanımız için cok yeni bir sektöre giriş yaparak her yaşa ve hayat boyu öğrenme odaklı bireyler yetişmesine çok büyük katkı sağlayacaklarına yürekten inanan biri olarak Altıntaş Eğitim ve Danışmanlık Hizmetlerinin tüm Kozanlılara hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.Sayın Emine Hanımefendiyi de eğitim ve danışmanlık hizmetlerinden dolayı kutluyor,başarılarının devamını diliyorum.

 4. Mehmet Kınalı dedi ki:

  Hayırlı olsun,her işin üstünden kalktığın gibi bu işinde de başarılı olacağına inanıyorum.Başarılar dilerim.

 5. S.AVCI dedi ki:

  Bir insanı başarılara ulaştıran ve onu büyük bir insan yapan dürüstlüğü , azmi ve sabrıdır . Dileğim Dürüst, azimli ve sabırlı biri olarak büyük başarılara imza atmanızdır. Yeni işiniz hayırlı uğurlu olsun inşallah.

 6. Meltem SEÇKİN dedi ki:

  Bunca yıl her zorluklara göğüs geren, olumsuzluklara karşı yılmadan mücadele eden Emine hocam yeni açtığınız Altıntaş Eğitim ve danışmanlık hizmetiniz size çalışanlarınıza ve hizmet alan ve almak isteyen herkese hayırlı uğurlu olsun.Her alanda başarılı olan ve bu alanda da başarılı olmanız dileğiyle☺

 7. Şeref IŞIK - Kozan Sancak Gazetesi dedi ki:

  Hayırlı uğurlu olsun. Başarılı olacağınıza yürekten inanıyoruz.

 8. Filiz COŞKUN dedi ki:

  Hak ettiklerimizin şans değil emeklerimizin karşılığı olduğunu siz ogrettiniz hocam. Hak edilmiş başarılar için söylenecek tek söz vardır. Tebrik ederim hocam. İnsanı büyük yapan kendi azmi ve sabrıdır. Yeni is yerinizde başarılar dilerim hocam.

 9. cumali savan dedi ki:

  açtığınız Altıntaş Eğitim ve danışmanlık hizmetinizi bende yeni öğrendim en derin duygularımla kutluyorum benim canım hocam.

BİR YORUM YAZIN